Szkoła języków obcych pełna szczęśliwych uczniów!

Witaj! Nazywam się Paulina Witkowska.

Szkoła Językowa “Future” to mój drugi dom. Kocham nauczać, dlatego stworzyłam miejsce, w którym mogę realizować swoje pasje i przekazywać wiedzę innym. Mój zespół lektorów tworzą doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy, którzy każde zajęcia przygotowują z pełnym zaangażowaniem. Wspólnie bierzemy udział w licznych szkoleniach, by móc wprowadzać coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu lekcje angielskiego nie są u nas nudne i sztampowe, a ciekawe i angażujące. Edukujemy radośnie tworząc szkołę pełną szczęśliwych uczniów. Przeczytaj wywiady, których udzieliłam dla portali: Verbalfairy oraz Nasze Miasto Kętrzyn. Dołącz do nas!

Szkoła zdjęcie Paulina _o nas_
szkoła języków obcych

U nas nauczysz się MÓWIĆ!

Czy masz wrażenie, z resztą podobnie jak tysięce innych osób, że po wielu latach nauki angielskiego w szkole, wciąż nie potrafisz swobodnie rozmawiać? Poznajesz na mieście obcokrajowców, chcesz się z nimi lepiej poznać, dowiedzieć się czegoś o ich kraju, ale za grosz nie możesz wydusić z siebie słowa po angielsku? Dla nas to nie problem! Zlokalizujemy przyczynę Twojej blokady! Może tkwi w małym zasobie słów, może mieszają Ci się te wszystkie czasy i nie chcesz strzelić gafy, a może po prostu się wstydzisz? NAUCZYMY CIĘ MÓWIĆ PO ANGIELSKU! Gotowy na nowe znajomości?

Naszym celem jest Twój sukces językowy!

Szkołę “Future” wyróżniają:

⋅ doskonali lektorzy, a także wykwalifikowany metodyk

⋅ małe grupy

⋅ bezpłatne materiały dodatkowe

⋅ bezpłatne konsultacje

⋅ bezpłatne warsztaty sezonowe (Christmas itp.)

⋅ extra konwersacje

⋅ e-learning

⋅ fantastyczna atmosfera

⋅ interesujące i angażujące lekcje

 KURSY DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB!

Wspieramy Rodziny
i Seniorów w nauce języków obcych!

szkoła karta dużej rodziny
szkoła karta seniora 60+

“Uczenie się innego języka jest nie tylko uczeniem się innych słów na te same rzeczy, ale także uczeniem się innego sposób myślenia o rzeczach.” ‒ Flora Lewis

Zacznij naukę angielskiego już dziś!